pariori

Discutii intre pariori !


Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Turul trei de calificare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Turul trei de calificare la data de Sam Iul 24, 2010 10:26 pm

Admin

avatar
Admin

Play-off - Prima Mansa

Turul trei de calificare : 27-29 iulie 2010

27 iulie 2010
CSKA Sofia 18:00 Cliftonville
Referee: Maxim Layushkin (RUS)
Stadium: Vasil Levski National Stadium, Sofia (BUL)

29 iulie 2010
Sibir 14:00 Apollon
Referee: Libor Kovarik (CZE)
Stadium: Spartak, Novosibirsk (RUS)

Spartak Zlatibor 17:30 Dnipro
Referee: Andre Marriner (ENG)
Stadium: Vojvodina, Novi Sad (SRB)

Dnepr 18:00 Baník
Referee: Robert Malek (POL)
Stadium: Spartak, Mogilev (BLR)

MYPA 18:00 Timişoara
Referee: TBD
Stadium: Saviniemi Football Stadium, Myllykoski (FIN)

Inter Turku 18:00 Genk
Referee: Radek Prihoda (CZE)
Stadium: Turku Stadium, Turku (FIN)

Ruch Chorzów 18:00 Austria Wien
Referee: Michael Koukoulakis (GRE)
Stadium: Ruch, Chorzow (POL)

Karpaty 18:15 Zestafoni
Referee: Lars Christoffersen (DEN)
Stadium: Ukrayina, Lviv (UKR)

Elfsborg 18:30 Teteks
Referee: Stanislav Todorov (BUL)
Stadium: Borås Arena, Borås (SWE)

Utrecht 18:45 Luzern
Referee: Peter Rasmussen (DEN)
Stadium: Galgenwaard, Utrecht (NED)

Molde 19:00 Stuttgart
Referee: Bas Nijhuis (NED)
Stadium: Aker Stadion, Molde (NOR)

Randers 19:00 Lausanne
Referee: Ovidiu Alin Hategan (ROU)
Stadium: Randers Stadium, Randers (DEN)

Aalesund 19:00 Motherwell
Referee: Albert Toussaint (LUX)
Stadium: Color Line Stadion, Aalesund (NOR)

APOEL 19:00 Jablonec
Referee: Simon Lee Evans (WAL)
Stadium: GSP, Nicosia (CYP)

Odense 19:10 Zrinjski
Referee: Euan Norris (SCO)
Stadium: TRE-FOR Park, Odense (DEN)

Kalmar 19:30 Levski
Referee: Boško Jovanetić (SRB)
Stadium: Fredriksskans Idrottsplats, Kalmar (SWE)

Beroe 19:45 Rapid Wien
Referee: Hubert Siejewicz (POL)
Stadium: Georgi Asparuhov, Sofia (BUL)

M. Haifa 19:45 Dinamo Minsk
Referee: Daniele Orsato (ITA)
Stadium: Kiryat Eliazer, Haifa (ISR)

Wisła Kraków 20:00 Qarabağ
Referee: Tom Harald Hagen (NOR)
Stadium: Hutnik, Krakow (POL)

Cercle Brugge 20:00 Anorthosis
Referee: TBD
Stadium: Jan Breydel, Bruges (BEL)

Dinamo Bucureşti 20:00 Hajduk Split
Referee: Lee Probert (ENG)
Stadium: Dinamo, Bucharest (ROU)

Galatasaray 20:00 OFK
Referee: Nicolai Vollquartz (DEN)
Stadium: Ali Sami Yen, Istanbul (TUR)

Nordsjælland 20:30 Sporting
Referee: Stanislav Sukhina (RUS)
Stadium: Farum Park, Farum (DEN)

Maribor 20:30 Hibernian
Referee: Martin Ingvarsson (SWE)
Stadium: Ljudski vrt, Maribor (SVN)

Crvena Zvezda 20:30 Slovan Bratislava
Referee: Manuel De Sousa (POR)
Stadium: FK Crvena Zvezda, Belgrade (SRB)

Plzeň 20:30 Beşiktaş
Referee: Carlos Clos Gómez (ESP)
Stadium: Letná, Prague (CZE)

Olympiacos 20:30 M. Tel-Aviv
Referee: Douglas McDonald (SCO)
Stadium: Georgios Karaiskakis Stadium, Piraeus (GRE)

Sturm 20:30 Dinamo Tbilisi
Referee: Hannes Kaasik (EST)
Stadium: Stadion Graz Liebenau, Graz (AUT)

Győr 20:30 Montpellier
Referee: Marcin Borski (POL)
Stadium: Györi Eto, Gyor (HUN)

Marítimo 20:45 Bangor City
Referee: Oliver Drachta (AUT)
Stadium: Estádio da Madeira, Funchal (POR)

Shamrock Rovers 20:45 Juventus
Referee: David Fernández Borbalán (ESP)
Stadium: Tallaght Stadium, Dublin (IRL)

AZ 20:45 Göteborg
Referee: Fernando Teixeira Vitienes (ESP)
Stadium: AZ Stadion, Alkmaar (NED)

Jagiellonia Białystok 20:45 Aris
Referee: Espen Berntsen (NOR)
Stadium: Miejski, Bialystok (POL)

Rabotnicki 20:45 Liverpool
Referee: Antonio Damato (ITA)
Stadium: Filip II Arena, Skopje (MKD)

Budućnost Podgorica 21:00 Brøndby
Referee: TBD
Stadium: Pod Goricom - Gradski, Podgorica (MNE)

Vezi profilul utilizatorului http://pariori.the-talk.net

2 Re: Turul trei de calificare la data de Vin Iul 30, 2010 3:26 pm

Admin

avatar
Admin
27 iulie 2010
CSKA Sofia 3-0 Cliftonville

29 iulie 2010
Sibir 1-0 Apollon
Spartak Zlatibor 2-1 Dnipro
Dnepr 1-0 Baník
Beroe 1-1 Rapid Wien
MYPA 1-2 Timişoara
Inter Turku 1-5 Genk
Ruch Chorzów 1-3 Austria Wien
Karpaty 1-0 Zestafoni
Elfsborg 5-0 Teteks
Molde 2-3 Stuttgart
Utrecht 1-0 Luzern
Randers 2-3 Lausanne
Aalesund 1-1 Motherwell
APOEL 1-0 Jablonec
Odense 5-3 Zrinjski
Kalmar 1-1 Levski
M. Haifa 1-0 Dinamo Minsk
Wisła Kraków 0-1 Qarabağ
Cercle Brugge 1-0 Anorthosis
Dinamo Bucureşti 3-1 Hajduk Split
Galatasaray 2-2 OFK
Nordsjælland 0-1 Sporting
Maribor 3-0 Hibernian
Crvena Zvezda 1-2 Slovan Bratislava
Plzeň 1-1 Beşiktaş
Olympiacos 2-1 M. Tel-Aviv
Sturm 2-0 Dinamo Tbilisi
Győr 0-1 Montpellier
Marítimo 8-2 Bangor City
Shamrock Rovers 0-2 Juventus
AZ 2-0 Göteborg
Jagiellonia Białystok 1-2 Aris
Rabotnicki 0-2 Liverpool
Budućnost Podgorica 1-2 Brøndby

Vezi profilul utilizatorului http://pariori.the-talk.net

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum