pariori

Discutii intre pariori !


Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Turul trei de calificare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Turul trei de calificare la data de Sam Iul 24, 2010 10:19 pm

Admin

avatar
Admin

Play-off - Prima Mansa

Turul trei de calificare : 27-28 iulie 2010

27 iulie 2010
Omonia 18:00 Salzburg
Referee: Istvan Vad (HUN)
Stadium: GSP, Nicosia (CYP)

Lovech 19:00 Žilina
Referee: Kristinn Jakobsson (ISL)
Stadium: Gradski, Lovech (BUL)

Dynamo Kyiv 19:00 Gent
Referee: William Collum (SCO)
Stadium: Valeriy Lobanovskiy Stadium, Kyiv (UKR)

Unirea Urziceni 19:30 Zenit
Referee: Bruno Paixão (POR)
Stadium: Steaua Stadium, Bucharest (ROU)

Sparta Praha 20:30 Lech
Referee: Paolo Tagliavento (ITA)
Stadium: Letná, Prague (CZE)

TNS 21:45 Anderlecht
Referee: Darko Čeferin (SVN)
Stadium: The Racecourse Ground, Wrexham (WAL)

28 iulie 2010
Aktobe 18:00 H. Tel-Aviv
Referee: Sascha Kever (SUI)
Stadium: Tcentralny, Aktobe (KAZ)

BATE 18:00 København
Referee: Alexandru Dan Tudor (ROU)
Stadium: Gorodskoi, Borisov (BLR)

Sheriff 19:00 Dinamo Zagreb
Referee: Anastassios Kakos (GRE)
Stadium: Sheriff, Tiraspol (MDA)

Debrecen 20:00 Basel
Referee: César Muñiz Fernández (ESP)
Stadium: Szusza Ferenc, Budapest (HUN)

Young Boys 20:15 Fenerbahçe
Referee: Svein Oddvar Moen (NOR)
Stadium: Stade de Suisse, Berne (SUI)

AIK 20:45 Rosenborg
Referee: Thorsten Kinhöfer (GER)
Stadium: Råsunda, Solna (SWE)

Partizan 20:45 HJK
Referee: Alon Yefet (ISR)
Stadium: FK Partizan, Belgrade (SRB)

Ajax 20:45 PAOK FC
Referee: Tony Chapron (FRA)
Stadium: Amsterdam ArenA, Amsterdam (NED)

Braga 21:00 Celtic
Referee: Serge Gumienny (BEL)
Stadium: Municipal, Braga (POR)

Vezi profilul utilizatorului http://pariori.the-talk.net

2 Re: Turul trei de calificare la data de Vin Iul 30, 2010 3:20 pm

Admin

avatar
Admin
27 iulie 2010
Omonia 1-1 Salzburg
Lovech 1-1 Žilina
Dynamo Kyiv 3-0 Gent
Unirea Urziceni 0-0 Zenit
Sparta Praha 1-0 Lech
TNS 1-3 Anderlecht

28 iulie 2010
Aktobe 1-0 H. Tel-Aviv
BATE 0-0 København
Sheriff 1-1 Dinamo Zagreb
Debrecen 0-2 Basel
Young Boys 2-2 Fenerbahçe
AIK 0-1 Rosenborg
Partizan 3-0 HJK
Ajax 1-1 PAOK FC
Braga 3-0 Celtic

Vezi profilul utilizatorului http://pariori.the-talk.net

3 Rezultate Turul 3 Preliminar la data de Joi Aug 05, 2010 12:39 pm

marian.

avatar
Admin
TNS (Tara Galilor) - Anderlecht (Belgia) 1-3 / 0-3
Aktobe (Kazahstan) - Hapoel Tel-Aviv (Israel) 1-0 / 1-3
Unirea Urziceni (Romania) - Zenit Sankt Petersburg (Rusia) 0-0 / 0-1
Sparta Praga (Cehia) - Lech Poznan (Polonia) 1-0 / 1-0
Dinamo Kiev (Ucraina) - KAA Gent (Belgia) 3-0 / 3-1
Litex Loveci (Bulgaria) - Zilina (Slovacia) 1-1 / 1-3
Omonia Nicosia (Cipru) - Salzburg (Austria) 1-1 / 1-4
Ajax Amsterdam (Olanda) - PAOK Salonic (Grecia) 1-1 / 3-3
Young Boys Berna (Elvetia) - Fenerbahce Istanbul (Turcia) 2-2 / 1-0
Sporting Braga (Portugalia) - Celtic Glasgow (Scotia) 3-0 / 1-2
Serif Tiraspol (Moldova) - Dinamo Zagreb (Croatia) 1-1 / 1-1 / 6-5 penalti
Debrecen (Ungaria) - FC Basel (Elvetia) 0-2 / 1-3
AIK (Suedia) - Rosenborg (Norvegia) 0-1 / 0-3
Partizan Belgrad (Serbia) - HJK Helsinki (Finlanda) 3-0 / 2-1
Bate Borisov (Belarus) - FC Copenhaga (Danemarca) 0-0 / 2-3

Vezi profilul utilizatorului

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum