pariori

Discutii intre pariori !


Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Program Europa League

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Program Europa League la data de Mier Iul 21, 2010 12:58 am

Admin

avatar
Admin
Program Europa League

Turul intai de calificare, prima mansa / 01/07/10
Turul intai de calificare, mansa secunda / 08/07/10
Turul doi de calificare, prima mansa / 15/07/10
Turul doi de calificare, mansa secunda / 22/07/10
Turul trei de calificare, prima mansa / 29/07/10
Turul trei de calificare, mansa secunda / 05/08/10
Play-off, prima mansa / 19/08/10
Play-off, mansa secunda / 26/08/10
Faza grupelor, etapa 1 / 16/09/10
Faza grupelor, etapa 2 / 30/09/10
Faza grupelor, etapa 3 / 21/10/10
Faza grupelor, etapa 4 / 04/11/10
Faza grupelor, etapa 5 / 01-02/12/10
Faza grupelor, etapa 6 / 15-16/12/10
32-imile de finala, prima mansa / 17/02/11
32-imile de finala, mansa secunda / 24/02/11
Saisprezecimile de finala, prima mansa / 10/03/11
Saisprezecimile de finala, mansa secunda / 17/03/11
Sferturile de finala, prima mansa / 07/04/11
Sferturile de finala, mansa secunda / 14/04/11
Semifinalele, prima mansa / 28/04/11
Semifinalele, mansa secunda / 05/05/11
FINALA (Lansdowne Road, Dublin) / 18/05/11

Vezi profilul utilizatorului http://pariori.the-talk.net

2 Turul 3 preliminar. la data de Joi Iul 22, 2010 3:28 pm

marian.

avatar
Admin
  • Partidele tur se vor disputa pe 29 iulie , iar cele retur pe 5 august .

    • FC Timisoara (Romania) - MYPA (Finlanda)/Sant Julia (Andorra)

    • Olimpia Balti (Moldova)/Dinamo (România) - Hajduk Split (Croatia)


    • Odense (Danemarca) - Zrinjski (Bosnia-Hertegovina)/Tre Penne (San Marino)


    • Stabek (Norvegia)/Dnepr Mogilev (Belarus) - WIT Georgia (Georgia)/Banik Ostrava (Cehia)


    • FC Liverpool (Anglia) - Rabotnicki (Macedonia)/Mika Astarak (Armenia)


    • Maritimo Funchal (Portugalia)/Sporting Fingal (Irlanda) - Honka (Finlanda)/Bangor City (Tara Galilor)


    • Beroe (Bulgaria) - Suduva (Lituania)/Rapid Viena (Austria)

    • TSKA Sofia (Bulgaria) - Cliftonville (Irlanda de Nord)/Cibalia (Croatia)


    • KR Reykjavik (Islanda)/Karpati Lvov (Ucraina) - Zestafoni (Georgia)/Dukla Banska Bystrica (Slovacia)


    • Shamrock Rovers (Irlanda)/Bnei Yehuda (Israel) - Juventus Torino (Italia)


    • Elfsborg (Suedia)/FC Iskra Stali (Moldova) - Ventspils (Letonia)/Teteks (Macedonia)


    • Nordsjaelland (Danemarca) - Sporting Lisabona (Portugalia)


    • Videoton (Ungaria)/NK Maribor (Slovenia) - Hibernian (Scotia)


    • Steaua Rosie Belgrad (Serbia) - Slovan Bratislava (Slovacia)


    • Inter Turku (Finlanda) - Genk (Belgia)


    • FC Valletta (Malta)/Ruch Chorzow (Polonia) - Austria Viena (Austria)/Siroki Brijeg (Bosnia-Hertegovina)


    • Plzen (Cehia) - Besiktas Istanbul (Turcia)/Vikingur (Insulele Feroe)


    • Besa (Albania)/Olympiacos Pireu (Grecia) - Maccabi Tel-Aviv (Israel)/FK Mogren (Muntenegru)


    • Siauliai (Lituania)/Wisla Cracovia (Polonia) - Portadown (Irlanda de Nord)/Qarabag (Azerbaidjan)


    • Sturm Graz (Austria) - Gefle (Suedia)/Dinamo Tblisi (Georgia)


    • Anorthosis Famagusta (Cipru)/HNK Sibenik (Croatia) - Cercle Brugge (Belgia)/TPS Turku (Finlanda)


    • FK Baku (Azerbaidjan)/Buducnost Podgorica (Muntenegru) - IF Brondby (Danemarca)/FC Vaduz (Liechtenstein)


    • FK Molde (Norvegia)/Jelgava (Letonia) - VfB Stuttgart (Germania)


    • Maccabi Haifa (Israel) - Dinamo Minsk (Belarus)/Sillamae Kalev (Estonia)


    • FC Utrecht (Olanda)/KF Tirana (Albania) - FC Lucerna (Elvetia)


    • Sibir Novosibirsk (Rusia) - Appollon Limassol (Cipru)


    • NK Gorica (Slovenia)/Randers FC (Danemarca) - FC Lausanne (Elvetia)/Borac Banja Luka (Bosnia-Hertegovina)

    • AZ Alkmaar (Olanda) - IFK Goteborg (Suedia)


    • FC Differdange (Luxemburg)/Spartak Zlatibor Voda (Serbia) - Dnipro Dnipropetrovsk (Ucraina)

    • FK Atyrau (Kazahstan)/ETO Gyor (Ungaria) - Montpellier (Franta)


    • Aelsund (Norvegia) - Motherwell (Scotia)/Breidablik Zhodino (Belarus)


    • Kalmar FF (Suedia)/Dacia Chisinau (Moldova) - Levski Sofia (Bulgaria)/Dundalk (Irlanda)


    • Galatasaray Istanbul (Turcia) - OFK Belgrad (Serbia)/Torpedo Zhodino (Belarus)


    • Jagiellonia Bialystok (Polonia) - Aris Salonic (Grecia)

    • FK Tauras (Lituania)/APOEL Nicosia (Cipru) - Jablonec (Cehia).

Vezi profilul utilizatorului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum