pariori

Discutii intre pariori !


Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Programul complet al turului Seriei 4 - Liga 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Programul complet al turului Seriei 4 - Liga 3 la data de Mar Aug 03, 2010 6:43 pm

Admin

avatar
Admin
Etapa I

Oltchim Rm. Vâlcea - Triumf Bârca
FC Caracal - Ralbex Turcineşti
Rapid Piatra Olt - Minerul Mehedinţi
FC Drobeta Tr. Severin - Pandurii II
Jiul Rovinari - Prometeu Craiova
Vişina Nouă - Minerul Mătăsari
Dunărea Turris Tr. Măgurele - Progresul Corabia
Ghecon Lăpuşata - CSM Slatina

Etapa II

Ralbex Turcineşti - Oltchim Rm. Vâlcea
Minerul Mehedinţi - FC Caracal
Pandurii II - Rapid Piatra Olt
Prometeu Craiova - FC Drobeta Tr. Severin
Minerul Mătăsari - Jiul Rovinari
Progresul Corabia - Vişina Nouă
CSM Slatina - Dunărea Turris Tr. Măgurele
Triumf Bârca - Ghecon Lăpuşata

Etapa III

Ralbex Turcineşti - Triumf Bârca
Oltchim Rm. Vâlcea - Minerul Mehedinţi
FC Caracal - Pandurii II
Rapid Piatra Olt - Prometeu Craiova
FC Drobeta Tr. Severin - Minerul Mătăsari
Jiul Rovinari - Progresul Corabia
Vişina Nouă - CSM Slatina
Dunărea Turris Tr. Măgurele - Ghecon Lăpuşata

Etapa VI

Minerul Mehedinţi - Ralbex Turcineşti
Pandurii II - Oltchim Rm. Vâlcea
Prometeu Craiova - FC Caracal
Minerul Mătăsari - Rapid Piatra Olt
Progresul Corabia - FC Drobeta Tr. Severin
CSM Slatina - Jiul Rovinari
Ghecon Lăpuşata - Vişina Nouă
Triumf Bârca - Dunărea Turris Tr. Măgurele

Etapa V

Minerul Mehedinţi -- Triumf Bârca
Ralbex Turcineşti - Pandurii II
Oltchim Rm. Vâlcea - Prometeu Craiova
FC Caracal - Minerul Mătăsari
Rapid Piatra Olt - Progresul Corabia
FC Drobeta Tr. Severin - CSM Slatina
Jiul Rovinari - Ghecon Lăpuşata
Vişina Nouă - Dunărea Turris Tr. Măgurele

Etapa VI

Pandurii II - Minerul Mehedinţi
Prometeu Craiova - Ralbex Turcineşti
Minerul Mătăsari - Oltchim Rm. Vâlcea
Progresul Corabia - FC Caracal
CSM Slatina - Rapid Piatra Olt
Ghecon Lăpuşata - FC Drobeta Tr. Severin
Dunărea Turris Tr. Măgurele - Jiul Rovinari
Triumf Bârca - Vişina Nouă

Etapa VII

Pandurii II - Triumf Bârca
Minerul Mehedinţi - Prometeu Craiova
Ralbex Turcineşti - Minerul Mătăsari
Oltchim Rm. Vâlcea - Progresul Corabia
FC Caracal - CSM Slatina
Rapid Piatra Olt - Ghecon Lăpuşata
FC Drobeta Tr. Severin - Dunărea Turris Tr. Măgurele
Jiul Rovinari - Vişina Nouă

Etapa VIII

Prometeu Craiova - Pandurii II
Minerul Mătăsari - Minerul Mehedinţi
Progresul Corabia - Ralbex Turcineşti
CSM Slatina - Oltchim Rm. Vâlcea
Ghecon Lăpuşata - FC Caracal
Dunărea Turris Tr. Măgurele - Rapid Piatra Olt
Vişina Nouă - FC Drobeta Tr. Severin
Triumf Bârca - Jiul Rovinari

Etapa IX

Triumf Bârca - Prometeu Craiova
Pandurii II - Minerul Mătăsari
Minerul Mehedinţi - Progresul Corabia
Ralbex Turcineşti - CSM Slatina
Oltchim Rm. Vâlcea - Ghecon Lăpuşata
FC Caracal - Dunărea Turris Tr. Măgurele
Rapid Piatra Olt - Vişina Nouă
FC Drobeta Tr. Severin - Jiul Rovinari

Etapa X

Minerul Mătăsari - Prometeu Craiova
Progresul Corabia - Pandurii II
CSM Slatina - Minerul Mehedinţi
Ghecon Lăpuşata - Ralbex Turcineşti
Dunărea Turris Tr. Măgurele - Oltchim Rm. Vâlcea
Vişina Nouă - FC Caracal
Jiul Rovinari - Rapid Piatra Olt
FC Drobeta Tr. Severin - Triumf Bârca

Etapa XI

Triumf Bârca - Minerul Mătăsari
Prometeu Craiova - Progresul Corabia
Pandurii II - CSM Slatina
Minerul Mehedinţi - Ghecon Lăpuşata
Ralbex Turcineşti - Dunărea Turris Tr. Măgurele
Oltchim Rm. Vâlcea - Vişina Nouă
FC Caracal - Jiul Rovinari
Rapid Piatra Olt - FC Drobeta Tr. Severin

Etapa XII

Progresul Corabia - Minerul Mătăsari
CSM Slatina - Prometeu Craiova
Ghecon Lăpuşata - Pandurii II
Dunărea Turris Tr. Măgurele - Minerul Mehedinţi
Vişina Nouă - Ralbex Turcineşti
Jiul Rovinari - Oltchim Rm. Vâlcea
FC Drobeta Tr. Severin - FC Caracal
Rapid Piatra Olt - Triumf Bârca

Etapa XIII

Triumf Bârca - Progresul Corabia
Minerul Mătăsari - CSM Slatina
Prometeu Craiova - Ghecon Lăpuşata
Pandurii II - Dunărea Turris Tr. Măgurele
Minerul Mehedinţi - Vişina Nouă
Ralbex Turcineşti - Jiul Rovinari
Oltchim Rm. Vâlcea - FC Drobeta Tr. Severin
FC Caracal - Rapid Piatra Olt

Etapa XIV

CSM Slatina - Progresul Corabia
Ghecon Lăpuşata - Minerul Mătăsari
Dunărea Turris Tr. Măgurele - Prometeu Craiova
Vişina Nouă - Pandurii II
Jiul Rovinari - Minerul Mehedinţi
FC Drobeta Tr. Severin - Ralbex Turcineşti
Rapid Piatra Olt - Oltchim Rm. Vâlcea
FC Caracal - Triumf Bârca

Etapa XV

Triumf Bârca - CSM Slatina
Progresul Corabia - Ghecon Lăpuşata
Minerul Mătăsari - Dunărea Turris Tr. Măgurele
Prometeu Craiova - Vişina Nouă
Pandurii II - Jiul Rovinari
Minerul Mehedinţi - FC Drobeta Tr. Severin
Ralbex Turcineşti - Rapid Piatra Olt
Oltchim Rm. Vâlcea - FC Caracal

Vezi profilul utilizatorului http://pariori.the-talk.net

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum