pariori

Discutii intre pariori !


Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Programul complet al turului Seriei 2 - Liga 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Programul complet al turului Seriei 2 - Liga 3 la data de Mar Aug 03, 2010 6:39 pm

Admin

avatar
Admin
Etapa I

Phoenix Ulmu - Unirea Slobozia
Rapid II - CS Eforie
CSM Rm. Sărat - CS Buftea
FC Voluntari - Partizanul Merei
Comprest - Callatis Mangalia
ABC Stoicescu - Dunărea Călăraşi
ACS Berceni - Dinamo II
Spicul Rompan - Tunari

Etapa II

CS Eforie - Phoenix Ulmu
CS Buftea - Rapid II
Partizanul Merei - CSM Rm. Sărat
Callatis Mangalia - FC Voluntari
Dunărea Călăraşi - Comprest
Dinamo II - ABC Stoicescu
Tunari - ACS Berceni
Unirea Slobozia - Spicul Rompan

Etapa III

CS Eforie - Unirea Slobozia
Phoenix Ulmu - CS Buftea
Rapid II - Partizanul Merei
CSM Rm. Sărat - Callatis Mangalia
FC Voluntari - Dunărea Călăraşi
Comprest - Dinamo II
ABC Stoicescu - Tunari
ACS Berceni - Spicul Rompan

Etapa IV

CS Buftea - CS Eforie
Partizanul Merei - Phoenix Ulmu
Callatis Mangalia - Rapid II
Dunărea Călăraşi - CSM Rm. Sărat
Dinamo II - FC Voluntari
Tunari - Comprest
Spicul Rompan - ABC Stoicescu
Unirea Slobozia - ACS Berceni

Etapa V

CS Buftea - Unirea Slobozia
CS Eforie - Partizanul Merei
Phoenix Ulmu - Callatis Mangalia
Rapid II - Dunărea Călăraşi
CSM Rm. Sărat - Dinamo II
FC Voluntari - Tunari
Comprest - Spicul Rompan
ABC Stoicescu - ACS Berceni

Etapa VI

Partizanul Merei - CS Buftea
Callatis Mangalia - CS Eforie
Dunărea Călăraşi - Phoenix Ulmu
Dinamo II - Rapid II
Tunari - CSM Rm. Sărat
Spicul Rompan - FC Voluntari
ACS Berceni - Comprest
Unirea Slobozia - ABC Stoicescu

Etapa VII

Partizanul Merei - Unirea Slobozia
CS Buftea - Callatis Mangalia
CS Eforie - Dunărea Călăraşi
Phoenix Ulmu - Dinamo II
Rapid II - Tunari
CSM Rm. Sărat - Spicul Rompan
FC Voluntari - ACS Berceni
Comprest - ABC Stoicescu

Etapa VIII

Callatis Mangalia - Partizanul Merei
Dunărea Călăraşi - CS Buftea
Dinamo II - CS Eforie
Tunari - Phoenix Ulmu
Spicul Rompan - Rapid II
ACS Berceni - CSM Rm. Sărat
ABC Stoicescu - FC Voluntari
Unirea Slobozia - Comprest

Etapa IX

Unirea Slobozia - Callatis Mangalia
Partizanul Merei - Dunărea Călăraşi
CS Buftea - Dinamo II
CS Eforie - Tunari
Phoenix Ulmu - Spicul Rompan
Rapid II - ACS Berceni
CSM Rm. Sărat - ABC Stoicescu
FC Voluntari - Comprest

Etapa X

Dunărea Călăraşi - Callatis Mangalia
Dinamo II - Partizanul Merei
Tunari - CS Buftea
Spicul Rompan - CS Eforie
ACS Berceni - Phoenix Ulmu
ABC Stoicescu - Rapid II
Comprest- CSM Rm. Sărat
FC Voluntari - Unirea Slobozia

Etapa XI

Unirea Slobozia - Dunărea Călăraşi
Callatis Mangalia - Dinamo II
Partizanul Merei - Tunari
CS Buftea - Spicul Rompan
CS Eforie - ACS Berceni
Phoenix Ulmu - ABC Stoicescu
Rapid II - Comprest
CSM Rm. Sărat - FC Voluntari

Etapa XII

Dinamo II - Dunărea Călăraşi
Tunari - Callatis Mangalia
Spicul Rompan - Partizanul Merei
ACS Berceni - CS Buftea
ABC Stoicescu - CS Eforie
Comprest - Phoenix Ulmu
FC Voluntari - Rapid II
CSM Rm. Sărat - Unirea Slobozia

Etapa XIII

Unirea Slobozia - Dinamo II
Dunărea Călăraşi - Tunari
Callatis Mangalia - Spicul Rompan
Partizanul Merei - ACS Berceni
CS Buftea - ABC Stoicescu
CS Eforie - Comprest
Phoenix Ulmu - FC Voluntari
Rapid II - CSM Rm. Sărat

Etapa XIV

Tunari - Dinamo II
Spicul Rompan - Dunărea Călăraşi
ACS Berceni - Callatis Mangalia
ABC Stoicescu - Partizanul Merei
Comprest - CS Buftea
FC Voluntari - CS Eforie
CSM Rm. Sărat - Phoenix Ulmu
Rapid II - Unirea Slobozia

Etapa XV

Unirea Slobozia - Tunari
Dinamo II - Spicul Rompan
Dunărea Călăraşi - ACS Berceni
Callatis Mangalia - ABC Stoicescu
Partizanul Merei - Comprest
CS Buftea - FC Voluntari
CS Eforie - CSM Rm. Sărat
Phoenix Ulmu - Rapid II

Vezi profilul utilizatorului http://pariori.the-talk.net

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum