pariori

Discutii intre pariori !


Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Programul complet al turului Seriei 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Programul complet al turului Seriei 2 la data de Mar Aug 03, 2010 6:35 pm

Admin

avatar
Admin
Etapa I - 21 august

ACU Arad - FC Baia Mare
Voinţa Sibiu - CS Mioveni
Arieşul Turda - FC Bihor
Gaz Metan CFR Craiova - CSM Râmnicu Vâlcea
Petrolul Ploieşti - Minerul Lupeni
Internaţional Curtea de Argeş - FC Silvania Şimleu Silvaniei
Alro Slatina - Unirea Alba Iulia
FC Argeş - UTA Arad

Etapa a II-a - 28 august

CS Mioveni - ACU Arad
FC Bihor - Voinţa Sibiu
CSM Râmnicu Vâlcea - Arieşul Turda
Minerul Lupeni - Gaz Metan CFR Craiova
FC Silvania Şimleu Silvaniei - Petrolul Ploieşti
Unirea Alba Iulia - Internaţional Curtea de Argeş
UTA Arad - Alro Slatina
FC Baia Mare - FC Argeş

Etapa a III-a - 4 septembrie

CS Mioveni - FC Baia Mare
ACU Arad - FC Bihor
Voinţa Sibiu - CSM Râmnicu Vâlcea
Arieşul Turda - Minerul Lupeni
Gaz Metan CFR Craiova - FC Silvania Şimleu Silvaniei
Petrolul Ploieşti - Unirea Alba Iulia
Internaţional Curtea de Argeş - UTA Arad
Alro Slatina - FC Argeş

Etapa a IV-a - 11 septembrie

FC Bihor - CS Mioveni
CSM Râmnicu Vâlcea - ACU Arad
Minerul Lupeni - Voinţa Sibiu
FC Silvania Şimleu Silvaniei - Arieşul Turda
Unirea Alba Iulia - Gaz Metan CFR Craiova
UTA Arad - Petrolul Ploieşti
FC Argeş - Internaţional Curtea de Argeş
FC Baia Mare - Alro Slatina

Etapa a V-a - 18 septembrie

FC Bihor - FC Baia Mare
CS Mioveni - CSM Râmnicu Vâlcea
ACU Arad - Minerul Lupeni
Voinţa Sibiu - FC Silvania Şimleu Silvaniei
Arieşul Turda - Unirea Alba Iulia
Gaz Metan CFR Craiova - UTA Arad
Petrolul Ploieşti - FC Argeş
Internaţional Curtea de Argeş - Alro Slatina

Etapa a VI-a - 25 septembrie

CSM Râmnicu Vâlcea - FC Bihor
Minerul Lupeni - CS Mioveni
FC Silvania Şimleu Silvaniei - ACU Arad
Unirea Alba Iulia - Voinţa Sibiu
UTA Arad - Arieşul Turda
FC Argeş - Gaz Metan CFR Craiova
Alro Slatina - Petrolul Ploieşti
FC Baia Mare - Internaţional Curtea de Argeş

Etapa a VII-a - 2 octombrie

CSM Râmnicu Vâlcea - FC Baia Mare
FC Bihor - Minerul Lupeni
CS Mioveni - FC Silvania Şimleu Silvaniei
ACU Arad - Unirea Alba Iulia
Voinţa Sibiu - UTA Arad
Arieşul Turda - FC Argeş
Gaz Metan CFR Craiova - Alro Slatina
Petrolul Ploieşti - Internaţional Curtea de Argeş

Etapa a VIII-a - 9 octombrie

Minerul Lupeni - CSM Râmnicu Vâlcea
FC Silvania Şimleu Silvaniei - FC Bihor
Unirea Alba Iulia - CS Mioveni
UTA Arad - ACU Arad
FC Argeş - Voinţa Sibiu
Alro Slatina - Arieşul Turda
Internaţional Curtea de Argeş - Gaz Metan CFR Craiova
FC Baia Mare - Petrolul Ploieşti

Etapa a IX-a - 16 octombrie

FC Baia Mare - Minerul Lupeni
CSM Râmnicu Vâlcea - FC Silvania Şimleu Silvaniei
FC Bihor - Unirea Alba Iulia
CS Mioveni - UTA Arad
ACU Arad - FC Argeş
Voinţa Sibiu - Alro Slatina
Arieşul Turda - Internaţional Curtea de Argeş
Gaz Metan CFR Craiova - Petrolul Ploieşti

Etapa a X-a - 23 octombrie

FC Silvania Şimleu Silvaniei - Minerul Lupeni
Unirea Alba Iulia - CSM Râmnicu Vâlcea
UTA Arad - FC Bihor
FC Argeş - CS Mioveni
Alro Slatina - ACU Arad
Internaţional Curtea de Argeş - Voinţa Sibiu
Petrolul Ploieşti - Arieşul Turda
Gaz Metan CFR Craiova - FC Baia Mare

Etapa a XI-a - 30 octombrie

FC Baia Mare - FC Silvania Şimleu Silvaniei
Minerul Lupeni - Unirea Alba Iulia
CSM Râmnicu Vâlcea - UTA Arad
FC Bihor - FC Argeş
CS Mioveni - Alro Slatina
ACU Arad - Internaţional Curtea de Argeş
Voinţa Sibiu - Petrolul Ploieşti
Arieşul Turda - Gaz Metan CFR Craiova

Etapa a XII-a - 6 noiembrie

Unirea Alba Iulia - FC Silvania Şimleu Silvaniei
UTA Arad - Minerul Lupeni
FC Argeş - CSM Râmnicu Vâlcea
Alro Slatina - FC Bihor
Internaţional Curtea de Argeş - CS Mioveni
Petrolul Ploieşti - ACU Arad
Gaz Metan CFR Craiova - Voinţa Sibiu
Arieşul Turda - FC Baia Mare

Etapa a XIII-a - 13 noiembrie

FC Baia Mare - Unirea Alba Iulia
FC Silvania Şimleu Silvaniei - UTA Arad
Minerul Lupeni - FC Argeş
CSM Râmnicu Vâlcea - Alro Slatina
FC Bihor - Internaţional Curtea de Argeş
Dacia Mioveni - Petrolul Ploieşti
ACU Arad - Gaz Metan CFR Craiova
Voinţa Sibiu - Arieşul Turda

Etapa a XIV-a - 20 noiembrie

UTA Arad - Unirea Alba Iulia
FC Argeş - FC Silvania Şimleu Silvaniei
Alro Slatina - Minerul Lupeni
Internaţional Curtea de Argeş - CSM Râmnicu Vâlcea
Petrolul Ploieşti - FC Bihor
Gaz Metan CFR Craiova - CS Mioveni
Arieşul Turda - ACU Arad
Voinţa Sibiu - FC Baia Mare

Etapa a XV-a - 27 noiembrie

FC Baia Mare - UTA Arad
Unirea Alba Iulia - FC Argeş
FC Silvania Şimleu Silvaniei - Alro Slatina
Minerul Lupeni - Internaţional Curtea de Argeş
CSM Râmnicu Vâlcea - Petrolul Ploieşti
FC Bihor - Gaz Metan CFR Craiova
CS Mioveni - Arieşul Turda
ACU Arad - Voinţa Sibiu

Vezi profilul utilizatorului http://pariori.the-talk.net

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum