pariori

Discutii intre pariori !


Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Programul complet al turului Seriei 1

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Programul complet al turului Seriei 1 la data de Mar Aug 03, 2010 6:32 pm

Admin

avatar
Admin
Etapa I - 21 august

Politehnica Iaşi - Astra Giurgiu
CF Brăila - Săgeata Năvodari
Dunărea Galaţi - Gloria Buzău
Juventus Bucureşti - Concordia Chiajna
CS Otopeni - Steaua II
Ceahlăul Piatra Neamţ - Delta Tulcea
FC Botoşani - FC Snagov
Viitorul Constanţa - Farul Constanţa

Etapa a II-a - 28 august

Săgeata Năvodari - Politehnica Iaşi
Gloria Buzău - CF Brăila
Concordia Chiajna - Dunărea Galaţi
Steaua II - Juventus Bucureşti
Delta Tulcea - CS Otopeni
FC Snagov - Ceahlăul Piatra Neamţ
Farul Constanţa - FC Botoşani
Astra Giurgiu - Viitorul Constanţa

Etapa a III-a - 4 septembrie

Săgeata Năvodari - Astra Giurgiu
Politehnica Iaşi - Gloria Buzău
CF Brăila - Concordia Chiajna
Dunărea Galaţi - Steaua II
Juventus Bucureşti - Delta Tulcea
CS Otopeni - FC Snagov
Ceahlăul Piatra Neamţ - Farul Constanţa
FC Botoşani - Viitorul Constanţa

Etapa a IV-a - 11 septembrie

Gloria Buzău - Săgeata Năvodari
Concordia Chiajna - Politehnica Iaşi
Steaua II - CF Brăila
Delta Tulcea - Dunărea Galaţi
FC Snagov - Juventus Bucureşti
Farul Constanţa - CS Otopeni
Viitorul Constanţa - Ceahlăul Piatra Neamţ
Astra Giurgiu - FC Botoşani

Etapa a V-a - 18 septembrie

Gloria Buzău - Astra Giurgiu
Săgeata Năvodari - Concordia Chiajna
Politehnica Iaşi - Steaua II
CF Brăila - Delta Tulcea
Dunărea Galaţi - FC Snagov
Juventus Bucureşti - Farul Constanţa
CS Otopeni - Viitorul Constanţa
Ceahlăul Piatra Neamţ - FC Botoşani

Etapa a VI-a - 25 septembrie

Concordia Chiajna - Gloria Buzău
Steaua II - Săgeata Năvodari
Delta Tulcea - Politehnica Iaşi
FC Snagov - CF Brăila
Farul Constanţa - Dunărea Galaţi
Viitorul Constanţa - Juventus Bucureşti
FC Botoşani - CS Otopeni
Astra Giurgiu - Ceahlăul Piatra Neamţ

Etapa a VII-a - 2 octombrie

Concordia Chiajna - Astra Giurgiu
Gloria Buzău - Steaua II
Săgeata Năvodari - Delta Tulcea
Politehnica Iaşi - FC Snagov
CF Brăila - Farul Constanţa
Dunărea Galaţi - Viitorul Constanţa
Juventus Bucureşti - FC Botoşani
CS Otopeni - Ceahlăul Piatra Neamţ

Etapa a VIII-a - 9 octombrie

Steaua II - Concordia Chiajna
Delta Tulcea - Gloria Buzău
FC Snagov - Săgeata Năvodari
Farul Constanţa - Politehnica Iaşi
Viitorul Constanţa - CF Brăila
FC Botoşani - Dunărea Galaţi
Ceahlăul Piatra Neamţ - Juventus Bucureşti
Astra Giurgiu - CS Otopeni

Etapa a IX-a - 16 octombrie

Astra Giurgiu - Steaua II
Concordia Chiajna - Delta Tulcea
Gloria Buzău - FC Snagov
Săgeata Năvodari - Farul Constanţa
Politehnica Iaşi - Viitorul Constanţa
CF Brăila - FC Botoşani
Dunărea Galaţi - Ceahlăul Piatra Neamţ
Juventus Bucureşti - CS Otopeni

Etapa a X-a - 23 octombrie

Delta Tulcea - Steaua II
FC Snagov - Concordia Chiajna
Farul Constanţa - Gloria Buzău
Viitorul Constanţa - Săgeata Năvodari
FC Botoşani - Politehnica Iaşi
Ceahlăul Piatra Neamţ - CF Brăila
CS Otopeni - Dunărea Galaţi
Juventus Bucureşti - Astra Giurgiu

Etapa a XI-a - 30 octombrie

Astra Giurgiu - Delta Tulcea
Steaua II - FC Snagov
Concordia Chiajna - Farul Constanţa
Gloria Buzău - Viitorul Constanţa
Săgeata Năvodari - FC Botoşani
Politehnica Iaşi - Ceahlăul Piatra Neamţ
CF Brăila - CS Otopeni
Dunărea Galaţi - Juventus Bucureşti

Etapa a XII-a - 6 noiembrie

FC Snagov - Delta Tulcea
Farul Constanţa - Steaua II
Viitorul Constanţa - Concordia Chiajna
FC Botoşani - Gloria Buzău
Ceahlăul Piatra Neamţ - Săgeata Năvodari
CS Otopeni - Politehnica Iaşi
Juventus Bucureşti - CF Brăila
Dunărea Galaţi - Astra Giurgiu

Etapa a XIII-a - 13 noiembrie

Astra Giurgiu - FC Snagov
Delta Tulcea - Farul Constanţa
Steaua II - Viitorul Constanţa
Concordia Chiajna - FC Botoşani
Gloria Buzău - Ceahlăul Piatra Neamţ
Săgeata Năvodari - CS Otopeni
Politehnica Iaşi - Juventus Bucureşti
CF Brăila - Dunărea Galaţi

Etapa a XIV-a - 20 noiembrie

Farul Constanţa - FC Snagov
Viitorul Constanţa - Delta Tulcea
FC Botoşani - Steaua II
Ceahlăul Piatra Neamţ - Concordia Chiajna
CS Otopeni - Gloria Buzău
Juventus Bucureşti - Săgeata Năvodari
Dunărea Galaţi - Politehnica Iaşi
CF Brăila - Astra Giurgiu

Etapa a XV-a - 27 noiembrie

Astra Giurgiu - Farul Constanţa
FC Snagov - Viitorul Constanţa
Delta Tulcea - FC Botoşani
Steaua II - Ceahlăul Piatra Neamţ
Concordia Chiajna - CS Otopeni
Gloria Buzău - Juventus Bucureşti
Săgeata Năvodari - Dunărea Galaţi
Politehnica Iaşi - CF Brăila

Vezi profilul utilizatorului http://pariori.the-talk.net

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum